Kamienna Góra. Bar Skerco

Bar Skerco w Kamiennej Górze mieści się w zabytkowej kamienicy. I najprawdopodobniej nie jest to przypadek, ponieważ jest istnym zabytkiem, reliktem poprzedniej epoki. Na pierwszy rzut oka miejsce sympatyczne i całkiem zachęcające, jednak czar pryska w momencie odbioru zamówienia.

Placek po węgiersku
Duży gruby i rozpadający się. Bez chrupiących krawedzi, odgrzewany najprawdopodobniej w mikrofalówce placek ziemniaczany. W nim sporej wielkości kawałki mięsa przypominające karmę dla psów. Tak twarde, że z pogryzienia niektórych trzeba było zrezygnować po kilku minutach. Sos również zdawał się nie mieć smaku. A to wszystko polane dużą ilościa keczupu i majonezu – gwóźdź do trumny.
Do kompletu zestaw surówek, które najbardziej z tego wszystkiego nadawały się do jedzenia. Cena tego dania: 16 zł.

nickt.pl bar skerco kamienna gora  005

Kawa z mlekiem
Kawa w porządku. Do tego mleko w małym dzbanuszku. Dobrze, że przed jego dodaniem wypiłem pół kawy, bo cała by się zmarnowała. Tak zwane „mleko” przypominało w smaku rozpuszczoną „cremonę” albo mleko w proszku. Totalna chemia, przypominająca mleko tylko z wyglądu.

Podsumowując
Nie jestem szczególnie wybredny. Byłem tez bardzo głodny, co powinno przyćmic niedociągnięcia smakowe zamówionego dania, ale tak się nie stało. Bar Skerco sprofanował placek keczupem i majonezem, najprawdopodobniej starając się zamaskować jego nie pierwszą świeżość. Mięso żyławe i twarde, a ohydne mleko do kawy dopełniło całosci.

Złego wrażenia nie zatrze również całkiem sympatyczny wystrój lokalu. Wszak do baru głownie przychodzi się po to, żeby zjeść a nie oglądać. Nie polecam tego miejsca. Polecam za to Kawiarnię u Leszka, szczególnie że jest rzut beretem stąd.

Jeśli mieliście szczęscie lub nieszczęscie odwiedzić ten lokal, prosimy o opinie w komentarzach.

Adres Baru:
pl. Wolności 15, 58-400 Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>