Kamienna Góra. Kawiarnia u Leszka

Kawiarnia u Leszka w Kamiennej Górze to miejsce które zagina czasoprzestrzeń, zanim jeszcze tam wejdziemy. Zajrzyjcie przez okno, w sali po lewej będą drzwi. Potem spójrzcie na budynek: po lewej stronie okna są drzwi. Jeśli szukacie miejsca gdzie można dobrze zjeść w Kamiennej Górze, wejdźcie do środka.

nickt.pl kawiarnia u leszka 10.12.2013 231 nickt.pl Kawiarnia u Leszka 10.12.2013 216

 

Wnętrze zaskakuje tym, że przy każdym stole jest nakrycie. Nie wiadomo gdzie usiąść, może mają jakąś imprezę zorganizowaną? Ale obsługa informuje, ze u nich tak zawsze wiec można zająć dowolne miejsce.

Kolejne zaskoczenie to stylizowane na stare karty menu. Wyglądają fajnie, fajnie się je ogląda i czyta mimo ze niektóre napisy są po prostu niewyraźne. Szkoda że obsługa zabiera je zaraz po złożeniu zamówienia.

Po spróbowaniu dwóch rodzajów herbaty i trzech dań, zdecydowanie można polecić żur, chleb ze smalcem, pierogi oraz herbatę z żurawiną (chociaż barszcz też jest całkiem niezły, ale żur zdecydowanie lepszy). Przyjdźcie i spróbujcie sami, naprawdę warto.
„Leszek” pozostawia bardzo pozytywne wrażenia zarówno smakowe jak i wizualne, co szczególnie daje się odczuć po niefortunnej wcześniejszej wizycie w innym kamiennogórskim barze „Skerco”.

oficjalna strona internetowa
Kawiarnia u Leszka na facebooku

Adres:
Kamienna Góra, ul. Stara 2
tel. 75 744 25 24

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>